+48 (075) 75 18 255 +48 607 222 369

Oferta przewozów z Polski do Niemiec

Dowozimy z adresu pod adres!

Organizujemy dla naszych Klientów przewozy osób na trasach z Polski do Niemiec. Nasze busy przemieszczają się po kilkudziesięciu trasach, wyruszając głównie z województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Na życzenie jesteśmy w stanie odebrać Państwa również z innych części Polski. Kierunki destynacji rozmieszczone są niemal w całych Niemczech, co daje wyjątkowy komfort pasażerom chcącym dostać się na zachód do pracy, rodziny lub na wypoczynek.

Zapewniamy Państwu szybki i bezpieczny dojazd na miejsce, jednocześnie dbając o terminowość i umożliwiając zabranie ze sobą nawet 30-kilogramowego bagażu wraz z 5-kilogramowym bagażem podręcznym. Wszelkie przerwy i postoje mogą Państwo ustalić między sobą oraz uzgodnić to z kierowcą. To właśnie oni są odpowiedzialni za pasażerów, dlatego też busami kierują wyłącznie doświadczeni fachowcy z aktualnymi badaniami lekarskimi.

Polska Południowa: Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Lubań, Lwówek Śląski, Wałbrzych, Zgorzelec, Złotoryja oraz okolice.

Niemcy Północne:

Hamburg, Bremen, Bremenhaffen oraz okolice.

Niemcy Zachodnie:

Zagłębie Ruhry, Munster, Osnabruck, Kolonia oraz okolice.

Niemcy Środkowe:

Frankfurt, Heilbronn, Stuttgart, Koblenz oraz okolice.

Niemcy Południowe:

Jezioro Bodeńskie, Ulm, Monachium, Augsburg oraz okolice.

Niemcy Wschodnie:

Berlin, Lipsk, Drezno, Norymbergia oraz okolice.