+48 (075) 75 18 255 +48 607 222 369

Profil działalności

Firma Przewozy Darpol działa w branży usług transportowych, realizując zlecenia na terenie kraju i za granicą. Naszą główna usługą są przewozy osób z Polski do Niemiec i odwrotnie. Przewozy świadczymy przede wszystkim z terenu województwa dolnośląskiego i lubuskiego oraz całego terenu Niemiec.

Zapraszamy biura podróżny i biura pośrednictwa pracy do współpracy w zakresie przewozu osób (wystawiamy rachunki i paragony).

Jakość i elastyczność usług przewozowych

Mając na uwadze Państwa zadowolenie jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań, zabierając Państwa z dowolnego miejsca w kraju i dowożąc do wybranej miejscowości w Niemczech. Realizujemy transfery lotniskowe na  wszystkie lotniska położone na terenie Niemiec, Czech i Polki, a także indywidualne i pracownicze połączenia czarterowe, również limuzyną. Wynajmujemy również busy na imprezy okolicznościowe w dowolnym terminie. O najwyższej jakości  naszych usług świadczy posiadanie wszystkich niezbędnych uprawnień do wykonywania przewozów krajowych i międzynarodowych, jak również wszelkich możliwych ubezpieczeń jak:

  • OC odpowiedzialności zawodowej przewoźnika,
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej,
  • ubezpieczanie assistance.

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Jako priorytet stawiamy sobie zapewnienie bezpieczeństwa oraz najwyższego komfortu pasażerów podczas podróży, dlatego też inwestujemy w nowoczesne mikrobusy, które pozwalają na przewiezienie nawet ośmiu osób jednocześnie. Dbamy,  aby nasz tabor był regularnie serwisowany w najlepszych autoryzowanych punktach, a wiek wykorzystanych busów nie przekraczał 5 lat. Są do Państwa dyspozycji niezależnie od pory roku, ponieważ wyposażone są w klimatyzacje dwustrefową i systemy grzewcze, przy czym są jednocześnie komfortowo wyposażone i pracują bardzo cicho.

Konkurencyjne ceny

Dbamy o to, aby oferowane ceny były przystępne, ponieważ zdajemy sobie w pełni sprawę z tego jak ważna jest obecnie mobilność nie tylko w granicach naszego kraju oraz jak duże jest zapotrzebowanie na usługi dostosowane bezpośrednio do potrzeb klienta.