+48 (075) 75 18 255 +48 607 222 369
znajdujesz się w : / /

O nas

Firma Darpol działa w branży usług transportowych, realizując zlecenia na terenie kraju i za granicą. Jesteśmy specjalistami w zakresie przewozów osób z Polski do Niemiec i na odwrót, a podróże rozpoczynamy przede wszystkim z województw dolnośląskiego i lubuskiego.

Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań Klientów, zabierając Państwa z innych miejsc w kraju i dowożąc do dowolnej miejscowości w Niemczech. Realizujemy transfery lotniskowe w Niemczech, Czechach i Polsce, a także indywidualne połączenia czarterowe, również limuzyną. O najwyższej jakości naszych działań świadczy posiadanie licencji na wykonywanie transportu międzynarodowego o numerze 0000840, która wydana została przez Główny Inspektorat Transportu.

Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podróży, dlatego też inwestujemy w nowoczesne mikrobusy, które pozwalają na przewiezienie nawet ośmiu osób jednocześnie. Są do dyspozycji niezależnie od pory roku, ponieważ posiadają podwójne klimatyzacje i systemy grzewcze, a do tego są komfortowo wyposażone i pracują bardzo cicho.

Przewozy z Polski do Niemiec realizują dla Państwa wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy potrafią wybierać najkrótsze trasy i pokonywać je bez żadnych przeszkód. Wybierając nasze usługi macie Państwo pewność, że zapewnione zostanie Wam największe bezpieczeństwo.

Oferujemy również przystępne ceny, zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest w dzisiejszych czasach mobilność oraz możliwość sprawnego przemieszczania się nie tylko w granicach naszego kraju. Wynajmujemy busy do Niemiec we: wtorki, czwartki, niedziele.

Do kraju wracamy w: środy, piątki, poniedziałki.

Aby zarezerwować swój transport, proponujemy kontakt telefoniczny – od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8.00 do 20.00. Tel. 75 75 18 255, kom. 607 222 369.