+48 (075) 75 18 255 +48 607 222 369

Nasze busy

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie. Zapewniamy Państwu komfortową podróż wygodnymi i bezpiecznymi busami, które prowadzą profesjonalni kierowcy o bogatym doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej.

Nasz tabor

W naszej flocie posiadamy 15 bogato i komfortowo wyposażonych busów Opel Vivaro oraz Renault Trafic. Niezależnie od pory roku gwarantujemy podróż w przyjaznych warunkach. Wszystkie nasze busy wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, która jest podstawą dla zapewnienia komfortu wszystkich pasażerów w ciepłe miesiące. Zimą na komfort Państwa podróży znaczący wpływ ma dwustrefowe ogrzewanie z nawiewem regulowanym osobno dla każdego z pasażerów. Nasze busy wyposażone są w kasy fiskalne, dzięki czemu możecie Państwo otrzymać dokument fiskalny potwierdzający opłatę za przejazd.

Bezpieczeństwo

W skład naszego taboru wchodzą auta wyposażone w elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP) z systemem kontroli trakcji, hamulce tarczowe przednie i tylne z ABS, a także w poduszki powietrzne oraz kurtyny boczne. Przykładamy największą wagę do zapewnienia niezawodności naszych pojazdów, dlatego też korzystamy z maksymalnie 5-letnich aut. Możemy zapewnić o ich bezawaryjności i bezpieczeństwie. Potwierdzeniem doskonałego stanu technicznego są regularne przeglądy w autoryzowanych stacjach obsługi Opla i Renault.

Kierowcy

Nasi kierowcy skrupulatnie przestrzegają przepisów dotyczących czasu ich pracy. Dbamy o to, aby regularnie przechodzili dodatkowe badania lekarskie. Pracownicy naszej firmy wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wieloletnim doświadczeniem w pokonywaniu tras z Polski na zachód, a również dodatkowymi umiejętnościami i uprawnieniami jak na przykład uprawnienia instruktora jazdy, czy ukończonymi szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy. Zatrudniamy kierowców jedynie na umowę o pracę, jest to staranie dobrany zespół osób kompetentnych i odpowiedzialnych o wysokiej kulturze osobistej i nieposzlakowanej opinii. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat świadczonych przez nas usług.

Dlatego też nie powinni mieć Państwo wątpliwości co do wyboru naszej firmy.