+48 (075) 75 18 255 +48 607 222 369
znajdujesz się w : / / / /

Door to door

Szczególnie dbamy o to, aby zapewnić Państwu sprawną i komfortowa podróż naszymi busami. Zależy nam, aby nie musieli Państwo ponosić dodatkowych kosztów, ani pokonywać trudności dojazdu do miejsca odbioru przez naszego busa.

W  związku z czym oferujemy przewozy ze wskazanego przez Państwa adresu na terenie Polski południowej pod wskazany adres na terenie całych Niemiec. Dzięki temu, że odbieramy Państwa wprost spod drzwi miejsca zamieszkania oszczędzamy Państwu wielu trudów dojazdu wraz z bagażami do busa przy pomocy innych środków transportu jak np. autobus, taksówka itp. Dbając o Państwa wygodę jak i czas, dowozimy w Niemczech bezpośrednio pod adres wcześniej ustalony z naszym biurem.

Z doświadczenia wiemy, że nie każdy z naszych klientów zna otoczenie miejsca, do którego się wybiera. Jak również nie każdy z klientów włada biegle językiem Niemieckim. Dzięki dostarczeniu Państwa wraz z bagażami pod miejsce  docelowe unikną Państwo wielu problemów. Zdajemy sobie sprawę jak łatwo zgubić się w nieznanej miejscowości lub dzielnicy większego miasta, szczególnie nie znając dobrze języka niemieckiego. Wiemy, że koszt środków transportu publicznego może okazać się wysoki.

Busy do Niemiec bezpośrednio pod drzwi miejsca docelowego Państwa podróży pozwalają uniknąć wielu dokuczliwych sytuacji i usprawnić podróż we wskazane miejsce. Podróż naszymi busami będzie sprawna,  komfortowa i bezpieczna. Unikną Państwo wszelkich możliwych dodatkowych kosztów i trudności. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.